FANDOM


Господи помилуй! God forgive us! Господи, помилуй!

Spas vsederzhytel

Добрий Учителю, Красний Козаче, Київський і інших Чудотворче, Христос-Бог в Троїці славний, помилуй нас грішних!

Проект во славу Христа-Бога, Творця Світів і Владики Безмежжя у Троїці Славимого, Нескоримого Козака-Степовика, Доброго Учителя і Суворого Царя Страшної Орди, Незбагненного Художника і Великого Чудотворця, Київського і інших, по Чиїм образу і подобі створені всі люди Землі Піднебесної і Кого всі люди прославляють, кожен по своєму і на свій лад всім своїм життям і творчістю.

Господи, помилуй нас грішних молитвами блаженного Феодосія Київського, наших дідів-прадідів і всіх святих!

Проект зроблений в пам'ять про наших дідів-прадідів і всіх людей козацької, руської і української робочо-християнської цивілізації обох берегів Дніпра, людей Христа-Бога і Його Вічного Небесного Воїнства, Страшної і Кривавої Орди Степу, яка від антихристів, іродів і душогубів Землю Піднебесну споконвіків захищає, людей вільної України і святої Русі, людей Безмежжя Благодатного, які в тій чи іншій мірі виражали у своєму житті образ Божий і славили Спасителя, Христа-Бога, Вічне Життя, Добро і Правду на той чи інший, свій власний лад. Господи, помилуй нас грішних молитвами Твоєї Матері і всіх святих!

Проект для всіх вірних, хоч і грішних чад Єдиної, Святої, Соборної, Апостольської Православної Церкви Бога-Христа на землях Київської Русі-України і по всій Землі Піднебесній, Всесвіту Безкрайньому і Безмежжю Благодатному. Зверніть увагу, що інформація представлена на проекті може бути особистим поглядом дописувача відносно даної тематики, відображати винятково його власні стосунки з Богом-Христом, Його Матір'ю і всіми святими. За необхідності ви можете внести зміни і доповнення у будь-яку сторінку даного проекту, узгоджуючи свої дії з іншими учасниками спільноти читачів і дописувачів і позицією святих дідів Православної Церкви, відповідаючи за свої дії перед Богом і власною совістю.

Проект створений в пам'ять про всіх наших дідів-прадідів, козаків-українців, русинів Київщини і християн-степовиків обох берегів Дніпра, старої, малої, початкової Русі (України) і інших куточків Землі Піднебесної, так само як і про всіх достойних людей, які словом і ділом славили Христа-Бога у різні епохи серед різних народів, які пронесли світло православної віри крізь тисячоліття і передали його нам.

На даний час Вікія-спільнота надає громадянам світу чудову базу для створення і розвитку різноманітних спільнот, проектів і кіл по інтересам. Подумалося: чому б не організувати на базі Вікії невеличку спільноту людей, які пов'язують себе з православною вірою? Що з цього на даний момент вийшло - дивіться самі. Основне, дай Бог, щоб все що тут є, служило для добра і спасіння людям і суспільству, для утвердження їх у істинній вірі, яку козаки, вільні люди по волі Божій з усього світу, люди святої Русі і Богом Спасенної України споконвіку сповідують... І простіть, браття, якщо, що не так - ви ж знаєте, ніхто ж бо не без гріха...

Слава нашому Богу і Спасителю, навіки віків!
* * *
Слово про Бога, віру і спасіння. Шукайте і знайдете.
* * *
Слово про Бога, веру и спасение. Ищите и найдете.
* * *
Word about God, faith and salvation for everybody. Seek and find.

Наші поточні справи
На даний момент тут створено 464 статті, хто може, — пишіть.
Останні редагуванняНові зображенняАктивні користувачіКатегорії
ДовідкаШаблони
Друзі вікі
ПравослМолитовник85 овалКозак 01 овалА ви знали...
Преподобний Ілля Муромець, Печерський, прозваний Чобіток, наскільки нам відомо, був сином Івана Тимофієвича Чоботова з Муромського села Карачарово, що у Володимирській області.
Муромець-Ілля-1

Народний переказ ототожнив його зі знаменитим богатирем Іллєю Муромцем, про якого співались руські билини. Але він не тільки билинний герой - він руський святий воїн-монах.

За народними переказами відомо, а сучасні антропологи довели це і науково, що він народився 5 вересня 1143 року. Через слабкість на ноги, якою страждав з дитинства Ілля нерухомо прожив 30 років у смиренні, любові і молитвах до Бога.

Читати цю статтю повністю
Блоги вікіВиноски


'Нові статті


Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.